Online Rulet Taktikleri

Online Rulet Taktikleri – Online Rulet Oyun Kuralları

Siteye Kaydol Siteye Kaydol

İnternet üzerinde online rulet platformlarının sayısı gittikçe artış göstermiştir. Online kumar siteleri sayesinde, rulet oyunlarını internet üzerinde bulabiliyorsunuz. Çok sayıda kumar sitesinin olması, bu konuda çeşitlilik de sağlamaktadır. Tabii oynadığınız yerin esasında pek de bir önemi yoktur. Çünkü zaten oyunun kuralları aynıdır. Hele ki bir de kazanma hırsı ile dolup taşan birisiyseniz, sizin için rulet tekerleğinin nerede olduğundan çok, rulet topunun nerede durduğu önemlidir. Oyunda daha çok kazanmak ve zevk almak için online rulet taktikleri hakkında bilgi edinmek gereklidir.

#
Rulet Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
1000 TL %100
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐
Online Rulet Taktikleri
Online Rulet Taktikleri

Online Rulet Taktikleri

Online rulet tüyoları, kazanç sağlama hırsını üzerinde taşıyanların en çok araştırdıkları konular arasındadır. Ancak bu konuda sahada, pek de kaliteli bilgi bulamıyor olduğunuzu da biliyoruz. Her şeyden önce Zuum gaming gibi kaliteli canlı rulet sitelerinden oyuna ulaşmanız gerekmektedir. Bu nedenden dolayı sizlere üç farklı başlık altında, sırasıyla bilinmesi gereken elzem konulardan bahsedeceğiz. Üç başlık da kısa-öz bir şekilde canlı rulet üzerinden kazanç sağlamanızı sağlayacak başlıklar olacaklardır.  Rulette kazanma yolları bunlarla bitmemekle birlikte rullet nasıl kazanılır haydi beraber inceleyelim. Bu taktikleri rulet masasında ve rulet siteleri içerisinde yapabilirsiniz. Ayrıca martingale sistemi makalemizi de okuyabilirsiniz.

Heyecana Kapılmamak – Gaza Gelmemek

Ne yazık ki heyecanı bol olan, yüksek olan bir milletiz. Türkiyede online rulet nasıl oynanır diye soracak olursanız, oyun üzerinde genel olarak nedense rekabet olmamasına rağmen, oyuncular kendi aralarında da yarışıyorlar. Kendinize, cebinize hakim olmalısınız. Bu işin şans üzerinde kösteklendiği gerçeğini unutmayın. Masadan yüksek kazanç sağlamış olan kişinin kazancına duygusal olarak ortak olabilirsiniz. Fakat cebinizdeki parayı bu mutluluğa ulaşmanın tatsız ve son derece boşa atılan kulaçları olarak değerlendirmekten kaçınmalısınız. 

Siteye Kaydol

Cebinizde Yeterli Paranın Olduğunu Bilmek

 Sermaye her zaman önemlidir. Paranın parayı getirdiği görüşü yanlış değildir. Bu yüzden bu tekerleğin başına geldiğinizde, en azından kazanmak istediğiniz kadar bir para miktarının cebinizde olduğunu bilin, bundan emin olun. Aksi halde 100 TL ile 200 TL ile hiçbir şey olmayacak. Hele ki bir de bu masanın başında yüzde yüz kazanırım inancı ile mi geldiniz? O halde en büyük sermayeniz kesinlikle şansınız olmamalıdır. 

Martingale Stratejisi İle İlerlemek

 Makalenin asıl konusu olan Martingale stratejisi ile ilgili bilgi vermeye hazırız. Bu strateji, cebinde gerekli sermayesi bulunan oyunculara oldukça yüksek bir oranda son bahis ile birlikte kazandıran stratejiler arasındadır. Sistemin ilerleyişini açmadan evvel, bu stratejinin bir hile-hayat kurtaran olarak değil, salt şans kavramına eklenmiş basit bir istatistiksel cihet olduğunu unutmayınız

  • Martingale stratejisi gereğince bet yapacağınız sıralamayı seçmeniz önemlidir. Mesela amacımız kırmızı rengi üzerine bet yapmak olsun. Biliyorsunuz ki 16 kırmızı rengi bulunmaktadır. Siyah renk olayını da bilseniz iyi olur.

  • Neden kırmızı seçtik? Aslında burada seçim konusu biraz da tercih meselesi. Ama illa istatistik delisiyim, matematik müridiyim diyorsanız; hangi rengin daha çok topu çektiğine bakın, ona göre karar verin. 

  • Şimdi kırmızı rengine, 6 sayısına betimizi 10 TL üzerinden yaptık. Ve kaybettik! O halde ikinci el yine hiç bozmadan, kırmızı rengine bu sefer 20 TL bet yapıyoruz. Sonra yine mi kaybettik? O halde bu sefer 40 TL aynı rotadan devam ediyoruz. 

  • Önünde sonunda, bir bet yüzünüzü güldürecektir. Mesela daha ikinci, üçüncü elden kazandınız diyelim. 40 TL bet yaptınız. Bunu 80 olarak kasanıza eklediniz. Ve 10 TL elinizde kar olarak kaldı. Fakat bu ilerleyen ellerde çok daha yüksek bir kar marjına dönüşecektir.

Puan: 9.8 out of 10 stars (9,8 / 10)

Siteye Kaydol